O lokalu

Bar kraftowy Dziki Wschód położony jest w samym centrum Lublina. Trzy przestronne sale zostały zaprojektowane przede wszystkim z myślą o komforcie naszych klientów – przestrzeń, nowoczesny design, wygodne kanapy, kameralnie ustawione stoły. Czeka tu na Was także multitap z 12 kranami oraz blisko 40 rodzajami rzemieślniczych piw butelkowych, jak i szeroki wybór drinków i koktajli. Przygotowaliśmy także coś dla miłośników „małej czarnej” – w wersji mrożonej na upalne dni i rozgrzewającej z rumem. Aromatyczne herbaty oraz świeżo wyciskane soki, pizza na cienkim cieście, sałatki i desery to kolejne pozycje w naszym menu, których koniecznie musicie spróbować!

Czym się wyróżniamy?

DOBRZE WARZYMY

Lokalnie warzone, sezonowe piwa przygotowane z najwyższej jakości składników. Zaskakują oryginalnym i niepowtarzalnym smakiem. Prawdziwy raj dla miłośników złotego trunku!

POBUDZAMY SMAKIEM

Serwujemy dania, które są poezją włoskich smaków! W naszej kuchni bazujemy tylko na sprawdzonych i świeżych produktach. Każdego dnia zjesz u nas smaczny posiłek – dokładnie taki, jak lubisz!

STOIMY BLISKO KLIENTA

Potrzeby naszych Gości to nasz priorytet! Wierzymy, że miła obsługa oraz jakość serwowanych dań i napoi przekłada się na komfort spędzonych u nas chwil – zarówno podczas codziennych spotkań, jak i imprez okolicznościowych.

TWORZYMY ATMOSFERĘ

Dokładamy wszelkich starań, aby mulitap Dziki Wschód był miejscem, do którego chce się wracać! Wspólnie z Wami tworzymy historie ‒ podczas spotkań i rozmów. Serdecznie za to Wam dziękujemy!

Dziki wschód w datach

 • 2015

  luty

  Otwarcie lokalu

 • maj

  Ogródek

 • lipiec

  4 Krany z piwem

 • 2016

  marzec

  Powiększenie ilości kranów do 10 i powiększenie lokalu o dodatkową salę

 • 2016 listopad

  12 kranów z piwem

 • listopad

  Powstanie Browaru DZIKI WSCHÓD

 • 2017

  marzec

  Zakup drugiego unitanka do Browaru Dziki Wschód

 • 2018

  kwiecień

  Powiększenie mocy produkcyjnych w Browarze Dziki Wschód (wstawienie trzeciego unitanka i zakup Hop Guna)