Imprezy okolicznościowe

Dziki Wschód to miejsce idealne do organizacji imprez okolicznościowych. Dogodna lokalizacja, w centrum Lublina, gwarantuje szybki i łatwy dojazd. Wokół naszego lokalu znajduje się wiele miejsc parkingowych, także dla osób niepełnosprawnych. Bardzo cenimy sobie komfort naszych Gości, dlatego przygotowujemy spotkania dla maksymalnie 50 osób. Daje to poczucie komfortu oraz zapewnia niezbędną przestrzeń. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy dwie sale oraz zielony ogródek, który w sezonie letnim jest idealnym miejscem do relaksu. Istnieje możliwość wynajęcia pojedynczej sali, jak i kilku stolików. Wystarczy, że przedstawisz nam wizję swojego wymarzonego przyjęcia, a my zrealizujemy ją dla Ciebie!

Imprezy firmowe

Spotkania firmowe to okazja do integracji zespołu oraz jeszcze lepszego poznania się. Atmosfera w pracy przekłada się na efektywność wykonywanych zadań. Warto więc zadbać o to, by pracownicy czuli się niezbędnym ogniwem Twojej firmy! Z przyjemnością zorganizujemy dla Waszej firmy spotkanie, które będzie sprzyjać integracji, jak również takie, na które zaprosicie kontrahentów. Mamy doświadczenie w tej kwestii – możesz liczyć na dedykowaną ofertę, dostosowaną idealnie do potrzeb Waszej firmy!

Imprezy indywidualne

Podczas spotkań w gronie przyjaciół, czy najbliższej rodziny, najważniejsze są te chwile i momenty, które nawet po wielu latach będziecie wspominać z uśmiechem na ustach. Wybierając Dziki Wschód jako miejsce Waszego przyjęcia, możecie mieć pewność, że poczujecie się tu niemal jak w domu. Nieingerująca, choć pomocna obsługa. Pyszne menu oparte tylko na sprawdzonych składnikach. Orzeźwiające piwa rzemieślnicze, kolorowe drinki i koktajle. Słodkie desery i aromatyczne kawy. Z tak szerokiego wachlarza produktów tworzymy przyjęcia „szyte na miarę”!

Imię (wymagane)

Nazwisko (wymagane)

Data

Telefon (wymagane)

Email (wymagane)

Liczba gości

Informacje dodatkowe